برای طرح هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد می توانید با شماره تماس موجود در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و یا از طریق ایمیل به اطلاع ما برسانید. همچنین سوالات تلگرامی نیز پاسخ داده می شوند.

جهت تغییر و یا لغو سفارش، در صورتی که هنوز درخواست شما ارسال نشده است می توانید با تماس با شماره پشتیبانی درخواست خود را مطرح کنید.

در شرایطی که ایراد درب منزل قابل تشخیص نباشد و یا تاریخ مصرف محصول منقضی شده باشد، شما میتوانید تا 7 روز و قبل از سپری شدن تاریخ انقضاء کالا از طریق صفحه تماس با ما و یا تلفن، درخواست مرجوع شدن کالا را مطرح و کالای خود را مرجوع نمایید، در غیر اینصورت امکان مرجوع نمودن کالا وجود نخواهد داشت.

بسته به زمان سفارش شما و میزان سفارش های دریافتی ما، بسته ها در همان روز و ساعتی که خود شما تغیین فرموده اید به آدرس شما ارسال خواهند شد.

تیم پخش پاکی مارکت مسئولیت پخش محصولات بین همشهریان تهرانی را به عهده دارند و در موارد عمده فروشی به شهرستان‌ها، از طریق باربری های مورد وثوق پاکی مارکت، محصولات ارسال می شوند.

تمامی محصولات پاکی مارکت گارانتی اصالت کالا دارند، به این معنا که جنس اصل هستند و از تولید کنندگان و یا وارد کنندگان اصلی تهیه شده اند. در صورت غیر اصل بودن محصولات عبارت غیراصل در کنار محصولات درج می شود.

به دلیل فروش روزانه محصولات در پاکی مارکت، موجودی برخی از اجناسِ پر طرفدار خیلی سریع به پایان می رسند و به همین دلیل با خریدهای جدید جایگزین می گردند. متاسفانه قیمت های اجناس گاهی اوقات به صورت روزانه تغییر میکنند و در نتیجه ما مجبور به فروش با قیمت های جدید می شویم. در نتیجه ممکن است شما در سایر وبسایت ها، همان محصول را با قیمت قدیم و البته پایین تر پیدا بفرمایید. البته گاهی اوقات برخی از فروشگاه های آنلاین با فروشِ محصولاتی با قیمت های نامتعارف سعی در جذب مشتری دارند، اما در زمانِ تسویه حساب، با اعمال قیمتهایی اضافی (از قبیل هزینه های ارسال) نه تنها سودِ تخفیف شما را از بین می برند بلکه آن محصول را حتی گرانتر به شما میفروشند، و البته بعضا انتخابی هم برای زمان تحویل کالا در اختیار شما قرار نمی دهند.
اما در پاکی مارکت، شما می توانید با خریدِ یک سبد محصول متنوع، تفاوت های قیمتی را جبران نموده و در کنار ارسال رایگان و زمان های تحویل متنوع، تخفیف های قابل توجهی را بدست آورید.

آیا سوالی هست که به آن پاسخ نداده باشیم؟