جهت تغییر و یا لغو سفارش، در صورتی که هنوز درخواست شما ارسال نشده است می توانید با تماس با شماره پشتیبانی درخواست خود را مطرح کنید.

در شرایطی که ایراد درب منزل قابل تشخیص نباشد و یا تاریخ مصرف محصول منقضی شده باشد، شما میتوانید تا 7 روز و قبل از سپری شدن تاریخ انقضاء کالا از طریق صفحه تماس با ما و یا تلفن، درخواست مرجوع شدن کالا را مطرح و کالای خود را مرجوع نمایید، در غیر اینصورت امکان مرجوع نمودن کالا وجود نخواهد داشت.

بسته به زمان سفارش شما و میزان سفارش های دریافتی ما، برای تهران، بسته ها در همان روز و ساعتی که خود شما تغیین فرموده اید به آدرس شما ارسال خواهند شد. اما برای شهرستاها نهایتا تا ۲۴ ساعت بعد (بجز پنجشنبه و جمعه) بسته به اداره پست تحویل داده می شود.

تیم پخش پاکی مارکت مسئولیت پخش محصولات بین همشهریان تهرانی را به عهده دارد و در موارد خرید از شهرهایی غیر از تهران، محصولات از طریق پست پیشتار ارسال می گردند.

تمامی محصولات پاکی مارکت گارانتی اصالت کالا دارند، به این معنا که جنس اصل هستند و از تولید کنندگان و یا وارد کنندگان اصلی تهیه شده اند. در صورت غیر اصل بودن محصولات عبارت غیراصل در کنار محصولات درج می شود.

به دلیل فروش روزانه محصولات در پاکی مارکت، موجودی برخی از اجناسِ پر طرفدار خیلی سریع به پایان می رسند و به همین دلیل با خریدهای جدید جایگزین می گردند. این در حالی است که قیمت های اجناس گاهی به صورت روزانه تغییر می کنند و در نتیجه ما مجبور به درجِ قیمت های جدید می شویم. به همین دلیل ممکن است شما در سایر وبسایت ها، همان محصول را با قیمت قدیم پیدا بفرمایید. اما با در نظر گرفتن چند نکته می توان انتخاب بهتری داشت:

۱- برخی فروشگاه های آنلاین با فروشِ محصولاتی با قیمت های نامتعارف سعی در جذب مشتری دارند، اما در زمانِ تسویه حساب، با اعمال قیمتهایی اضافی (از قبیل هزینه های ارسال) نه تنها سودِ تخفیف شما را از بین می برند بلکه آن محصول را حتی گرانتر به دست شما میرسانند.

۲- زمان تحویل کالا را برای خریدهای خود در نظر بگیرید، گاهی اوقات محصول دیر بدست شما می رسد که این موضوع می تواند بسیار آزار دهنده باشد.

۳- امنیت پرداخت را مورد توجه قرار دهید.

۴- اصل بودن کالا را مطالبه کنید.

در پاکی مارکت، شما می توانید با خریدِ یک سبد محصول متنوع، تفاوت های قیمتی را جبران نموده و در کنار ارسال رایگان (بالاتر از محدوده تعیین شده) برای تهران و هزینه پایین پست پیشتاز برای شهرستانها، علاوه بر دریافت تخفیف های قابل توجه، در کوتاه ترین زمان ممکن خرید خود را دریافت نمایید.

 
 

مورد

 

برای طرح هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهاد می توانید با شماره تماس موجود در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کنید و یا از طریق ایمیل به اطلاع ما برسانید. همچنین سوالات تلگرامی نیز پاسخ داده می شوند.

آیا سوالی هست که به آن پاسخ نداده باشیم؟